סטפ אפ מרקטינג היא חברת שיווק דיגיטלי המספקת מגוון שירותים בפרסום, שיווק, עיצוב ופיתוח, ומתמחה ביצירה וביצוע של קמפיינים משולבים שמביאים תוצאות הניתנות למדידה. אנחנו יוצרים פתרונות פרסום ושיווק מותאמים אישית לתקציב וללקוח ומשלבים בתוכם בהצלחה אסטרטגיה, יצירתיות, תוכן איכותי וטכנולוגיה חכמה כדי לתת תנופה לעסק ובסופו של דבר לעודד אנשים לפעולה.

יש לנו הרבה מזל כי אנחנו אוהבים את העבודה שלנו ולא מוכנים לוותר עד שהלקוח שלנו מקבל את התוצאות הכי טובות!

המשימה שלנו  

צעד אחר צעד להוביל את הלקוחות שלנו להצלחה על ידי תכנון ויצירת מערכת שיווק דיגיטלי חזקה, שלמה ויציבה שתמנף את העסק ותהיה בשליטה מלאה של הלקוח.

תמיד לפני המתחרים! 

שמנו לעצמנו למטרה להוביל את הלקוחות שלנו תמיד צעד אחד לפני המתחרים, אנחנו משלבים עקרונות מסורתיים יחד עם שיטות שיווק מתקדמות ביותר, טכנולוגיות חדשות ואסטרגיות חדשניות. מבחינתנו להישאר מעודכן זה חלק מהיום יום שלנו ובכל דבר שאנחנו עושים אנחנו מחפשים את הפתרונות הטובים ביותר שמבטיחים הצלחה בכל קמפיין.

עוזרים ללקוח להיות בשליטה

סוד ההצלחה מבחינתנו הוא המעורבות של הלקוח בתהליך. אנחנו מבטיחים ללקוחות שלנו שליטה מלאה על תקציב הפרסום, דוחות מפורטים, ליווי מקצועי ואישי וכלים קלים לשימוש. וכל זאת על מנת למקסם את החזר ההשקעה של הלקוח ולהבטיח שכל שקל מחזיר את עצמו ב-200% ויותר!

משה פסח מנכ"ל ואסטרטג שיווק

משה הוא יזם סדרתי, חסר מעצורים שאוהב לקחת דברים לקצה. שיווק ואסטרטגיה זה התשוקה שלו, והוא הכי נהנה מהאתגר לפצח כל פעם מחדש את הנוסחה להביא תוצאות מהר ובצורה היעילה ביותר. המוטו שלו: "אין דבר כזה שיווק לא טוב, יש רק שיווק משעמם!"

מונה בן ישי מנהלת פרוייקטים

מונה היא פריקית טכנולוגיה. התשוקה שלה זה UX, עיצוב ותכנות והדרך בה הם משתלבים בצורה הרמונית להרפתקה עסקית מאתגרת. יש למונה ניסיון רחב כמנהלת מוצר, כיועצת UX וכמעצבת UI בפרויקטים מגוונים ושונים. מונה כל הזמן מחפשת את האתגר הבא.

services_web
services_mobile
services_adv
services_marketing
default-poup