רקע

חברת EMS CLUB מביאה לישראל את הטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת בעולם לאימוני כושר שמובילה מהפיכה עולמית בתחום ועוזרת לאנשים עסוקים להשיג תוצאות גדולות באימון של 20 דקות בלבד בשבוע!

באמצעות טכנולוגיה שפותחה בנאסא מתאמנים יכולים להתאמן פעם אחת בשבוע ולהשיג תוצאות כאילו התאמנו 4 אימונים מלאים בחדר כושר.

מה עשינו

services_all

אופטימיזציה לקמפיין ממומן

הלקוח פנה אלינו לאחר שנהג לרכוש לידים במחיר גבוה מאוד (כ-100 ש"ח לליד) והרגיש חוסר שליטה בזרימת הלקוחות לעסק כאשר היה תלוי בחברה מסויימת.

המשימה שלנו היתה להקים קמפיין ממומן שיוכל למשוך כמות גדולה של פניות מצד אחד אך מצד שני לשמור על תקציב פרסום יעיל ולהוריד משמעותית את המחיר הממוצע לליד.

אחרי ניתוח קהל היעד של הלקוח ובחינת המוצר, הצלחנו להתאים הצעה חזקה וממוקדת, ופתחנו בקמפיינים ויראליים בפייסבוק ובגוגל המציעים לאנשים עסוקים במיוחד את ההזדמנות לחזור לכושר במינימום זמן.

התוצאות היו נהדרות! 

  • הורדנו עלות לליד ממוצעת מ-100 ש"ח לכ-40-50 ש"ח בלבד!
  • בזכות כך השגנו ללקוח פי 2 ויותר לידים ממה שקיבל עד כה
  • הצלחנו להשיג חשיפה אדירה בכל המדיה הדיגיטלית ולהרחיב משמעותית את השיחה על העסק בפייסבוק
  • השגנו ללקוח אינטראקציה חזקה עם קהל המעריצים ותגובות חמות מהלקוחות
  • ונתנו ללקוח שליטה מלאה על תקציב הפרסום והשיווק, כשאנו מתאימים כל חודש את התקציב לפי צרכי העסק

פרסום ממומן בפייסבוק

למרות ניסיונות עבר כושלים של הלקוח למשוך לידים ולקוחות מפייסבוק, הצלחנו לשכנע את הלקוח לתת לנו צ'אנס ולנסות את אחת האסטרטגיות הייחודיות שלנו לפרסום ממומן בפייסבוק. התוצאות הגיעו במהירות, ואף היו גדולות ואיכותיות יותר מכל מדיה אחרת. באמצעות הפרסום הממומן בפייסבוק אנו מושכים עבור הלקוח לידים חדשים בעלות ממוצעת שנעה בין 20-30 ש"ח לליד בלבד!

עיצוב ופיתוח אתר רספונסיבי

המשימה שלנו היתה לחדש את האתר המיושן של החברה בצורה הפשוטה והמהירה ביותר, במטרה לשמור על תדמית גבוהה ואיכותית של העסק ויחד עם זאת לחזקת את כמות הפניות שהאתר מייצר. באמצעות פתרון חכם, יעיל ואיכותי הקמנו אתר וורדפרס חדשני ורספונסיבי, המתאים לגלישה נוחה בכל המכשירים, שמציג את הייחודיות העסקית בצורה מקצועית ונקייה, מותאם בצורה מלאה לקידום בגוגל ומצליח למשוך יותר פניות איכותיות של לקוחות לעסק.

ביקור באתר: emsclub.co.il

הדרכה לצוות המכירות

להפוך את הלידים ללקוחות משלמים זו המשימה הכי חשובה בכל עסק, כי לא חשוב כמה לידים תייצר אם לא תמיר אותם ביעילות ללקוחות אתה פשוט מבזבז את הכסף לשווא.

לכן פיתחנו בסטפ אפ מערך הדרכות ללקוחות VIP שלנו במטרה לעזור להם לייעל את תהליכי המכירה ולבנות תסריטים מקצועיים ויעילים לאנשי המכירות. הכנסנו את שיטת המכירות לצוות של EMS CLUB והצלחנו לא רק להגדיל את כמות הסגירות בשיחות הטלפון, אלא גם לחייב את הלקוחות בכרטיס אשראי מראש. תסריט המכירה נתן שקט וביטחון גדול לצוות המכירות וכלי עוצמתי שמשתמש בו כל הזמן.

משה וצוות סטפ אפ עוזרים לנו להביא המון לידים חדשים שעוזרים לעסק שלנו לצמוח ולגדול בקצב מסחרר. הוא באמת אלוף בכל מה שקשור לייצור לידים מהאינטרנט. גם האתר החדש שבנו לנו הוכיח את עצמו ומייצר לנו פי 2 יותר פניות מהאתר הישן.
רני רוביו, מנכ״ל emsclub
default-poup