רקע

שמיים הפקות היא חברת הפקות ייחודית המתמחה בהבאת סדרות ג'אז ומוסיקה בינלאומיים לקהל הישראלי כבר למעלה מ-20 שנה. כל שנה החברה בונה סדרה מרתקת ומגוונת ומציעה לקהל הנאמן שלה אפשרות לרכוש מנוי או הגעה להופעות בודדות.

בשנים האחרונות עקב פעילות שיווק דיגיטלית ממוקדת ויעילה שמיים הפקות הרחיבו את הפעילות לסדרות מוסיקה לילדים ופעילויות נוספות ונתנו לנו להמשיך להוביל אותם קדימה בחשיפה דיגיטלית מרשימה.

מה עשינו

services_all

ניהול השיווק במדיה הדיגיטלית

 כבר למעלה משנתיים שסטפ אפ מנהלת ביעילות את השיווק והפרסום הדיגיטלי של שמיים הפקות ומצליחה לייצר מאות ואלפי לידים חדשים כל שנה כדי להמשיך להרחיב את מעגל הלקוחות של החברה.

בשנה האחרונה הלקוח הציב בפנינו אתגר, להמשיך להרחיב את הפרסום הדיגיטלי וצירף סדרות מוסיקה חדשות למעגל הפעילות.

המשימה שלנו הייתה למקסם את התוצאות שניתן לקבל מתקציב מאוד מוגבל למען כל הסדרות שהחברה מקדמת, שביניהם סדרת "ג'אז חם" הידועה, סדרת ג'אז לילדים וסדרת מוסיקה קלאסית לילדים. כמו כן, הצלחנו להרחיב את הפעילות של החברה שהחלה להציע נסיעות מיוחדות לח"ול לפסטיבלי מוסיקה ידועים.

אחרי בחינת התקציב והיעדים, אנו מצליחים להמשיך להביא עשרות לידים לסדרות השונות, אתר האינטרנט מושך מעל ל-4,000 כניסות כל חודש והסדרות ממשיכות להתמלא.

התוצאות עד כה מצויינות:

  • עשרות לידים חדשים לכל סדרה בכל קמפיין
  • הדים רחבים ברשת על הפעילות השיווקית של החברה
  • עלויות לליד בפחות מ-10 ש"ח
  • והכי חשוב – הסדרות מתמלאות והפעילות מתרחבת

עיצוב ופיתוח אתרים רספונסיביים

במהלך העבודה הצענו לשמיים הפקות פתרון איכותי וחכם לכל הסדרות שהם מקדמים, וכך הקמנו 3 אתרי אינטרנט ייעודיים לכל סדרה: סדרת ג'אז חם, אתר לניצה שאול, ואתר ראשי לחברת שמיים הפקות. באמצעות תבנית יפייפיה ומקצועית מבוססת וורדפרס, הצלחנו לחסוך אלפי ש"ח ללקוח על כל אתר, ולבנות כלי שיווק יעילים שמופיעים היום בגוגל במקומות הראשונים גם במילים התחרותיות ביותר. ראה ביטויים: ג'אז, ג'אז בתל אביב וכד'

ביקור באתר: shamayim.co.il

משה עזר לנו להעלות את רמת הנוכחות שלנו ברשת בצורה משמעותית ואנו מקבלים המון פידבקים חיוביים על הנוכחות שלנו מהקהל הגדול שלנו. בהתחלה לא האמנתי באינטרנט אך פעם אחר פעם משה הוכיח לי שאין דבר שהוא לא אפשרי, כל אתגר שנציב בפניו הוא מתמודד איתו בהצלחה!
זיו בן, מנכ״ל שמיים הפקות
default-poup